Hakkımızda

Neri Ofis VIP Ürünler2002 yılında faaliyete geçen firmamız estetiğin ergonomiyle buluştuğu günümüzde Nerioffice Mobiya kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı ile geleceğin ofis tarzını yönlendirmeyi hedeflemiştir. Bugüne kadar estetiği birçok marka olan firmalarla birleştiren Nerioffice Mobilya, laminant ve melamin modüllerle, sekreter masaları, açık ofis sistemleri, bölme panel sistemleri,workstation çalışma grupları,vip yönetici koltukları,müdür koltukları,personel çalışma koltukları,sinema ,seminer koltuk grupları,kanepe grupları,vip yönetici mobilyaları, işlevsel mobilyalar,toplantı masaları, evrak dolapları,masif makam masaları,metal evrak dolapları,soyunma dolap sistemleri,özel tasarım karşılama bankoları,kunuşmacı kürsüleri ile tüm özel sektör,kamu kuruluşları,hastaneler, üniversite ve TSK kuruluşlarının tüm ihtiyaçlarını , proje bazında mimari çizimler, çözümler ve uygulamalarıda firma olarak karşılayacak kapasiteye sahip ekip ve ekipmanlarımızla güleryüz güven duygusu içinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz ve yolumuza devam etmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ
İnsana ve insani değerlere saygı duyuyoruz. Güven odaklı hizmete inanıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Değişime,yeniliğe ve yaratıcılığa önem veriyoruz

MİSYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak Araştırmak,Rehber olup yöneltmek,Gelişim ve değişimi planlamak,Ekip ruhuyla örnek olmak.

VİZYONUMUZ
Ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir. Müşteri beklentilerini aşan ürün ve hizmetlerle faaliyet gösterdiğimiz ois mobilya sektöründe örnek gösterilen,gelişime değişime açık,güleryüzlü,güçlü, güvenilir bir ekip ve takım olmak.